“Коли почув перші вибухи моє життя і світогляд змінились назавжди” - НГУ
Гвардієць Михайло Пойда – строковик одного з підрозділів Північного об’єднання.
 
Родом з Волинської області. Після закінчення школи вступив до Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ. На досягнутому не зупинився, тому поступив на бакалавра у Львівський Національний аграрний університет на спеціальність автомеханіка, там же й отримав ступінь магістра.
«До армії я вів розмірене життя. Під час навчання їздив на практику до Німеччини, де працював та набирався досвіду у місцевих фермерів. На мою думку, важливо навчатись чогось нового у наших європейських сусідів, особливо в аграрній та фермерській діяльності. Адже наша Україна має найродючіші ґрунти та не аби який потенціал у розвитку подібних галузей».
Захистивши диплом магістра, хлопець вирішив піти на строкову службу, оскільки вважає це обов’язком кожного чоловіка. Вже весною Михайло поповнив лави Національної гвардії України. До армійських буднів адаптувався швидко. Легко здружився і з колективом. Після складання присяги юнак розпочав виконання свого обов’язку – служіння українському народові.
 
Згадуючи події 24 лютого хлопець розповідає: «Коли почув перші вибухи моє життя і світогляд змінились назавжди. Чесно кажучи, я радий, що саме під час повномасштабного вторгнення рашистів на територію України, перебуваю на службі. Бо спокійно мені б удома точно не було. Кожне українське місто чи село – це частина нашої Батьківщини. І захищати її мають всі українці, незалежно від того, де живуть чи перебувають. Хто як може так і допомагає, а моя роль у цій війні – бути солдатом. І за це я відчуваю на собі велику відповідальність».
Михайло продовжує будувати плани на майбутнє у своїй країні. 🇺🇦
«Буду продовжувати займатись улюбленою справою, пробувати щось нове. Взагалі, я вважаю, що людина у 21 столітті має безмежні можливості для розвитку. Було б бажання. А зараз найголовніше – це закінчити війну з російським загарбником. Я вірю тільки у нашу перемогу, бо інакше просто не може бути!»
Перейти до вмісту