Син та батько служать в одному підрозділі бригади “Червона калина” (ВІДЕО) - НГУ

«Батько старається нічим не уступати сину, а син батькові» – так розповідають побратими про Артура та Артура Некрасових. Два чоловіки з одним іменем та одним прізвищем пішли до війська з перших днів повномасштабного вторгнення.

Артур молодший 24-го лютого повертався з Польщі. Згадує, що повернутись до України було проблематично:

«Мені говорили, ти що, дурень, усі їдуть з України, а ти туди. Я знав куди я їду – захищати свою землю. Шукав по різних групах в соціальних мережах, хто б їхав додому, щоб взяли мене. Врешті-решт знайшов автобус і повернувся».

Для Артура молодшого це не перший бойовий досвід. У 2015 році він боронив Маріуполь. Саме туди і мав прибути у разі воєнного стану. Та у військкоматі на Волині сказали, що туди вже дібратись неможливо.

Слідом за сином до війська прийшов і батько, Артур старший. Чоловік мав досвід служби ще наприкінці 80-х, на флоті. Син розповідає, що це неочікуване рішення для нього, адже хотів щоб тато був із мамою. Коли ж у військкоматі побачили, що це рідні тато і син відправили служити до одного підрозділу.

Про те, як це плече в плече з рідною людиною боронити країну Артури Некрасови розповіли журналістам телеканалу “Рада” у проєкті “Герої”:

Перейти до вмісту