Сильні й незламні духом. Івано-Франківськ приймав змагання захисників «Звитяга нескорених» - НГУ

На Вічевому майдані в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області зі стронгмена серед військовослужбовців, який зібрав 73 учасників, серед яких були і гвардійці 50-го полку імені полковника Семена Височана. Змагання проходили у трьох видах спорту: веслуванні на концепті, аеробайку та жиму лежачи.

 

«Ми як федерація робимо такі заходи, бо вважаємо їх важливими, щоб наші захисники відчували свою потребу, адреналін та ритм змагань і нашу вдячність та підтримку. Слава Героям України!» – сказав на відкритті змагань Сергій Конюшок, президент федерації стронгмену України.

 

Змагання розпочалися з вправи жиму лежачи, де гвардієць Юрій Гапончук, який отримав поранення у лісі під час бойового завдання, показав один із кращих результатів, зайнявши 3 місце. Незважаючи на поранення, він виконав 30 повторень першої вправи та навіть бажав більше.  

 

«Зараз — поки що на лікарняному, лікуюся вдома. А так є можливість “розвіятися” і хлопців побачити», — ділиться враженнями Юрій Гапончук.

 

Крім того, гвардійці з 50-го полку Нацгвардії України також успішно виступили у веслуванні на концепті, де здобули перше місце, а також на аеробайку де посіли друге місце.

 

Завдяки сприянню міської ради всіх учасників, гостей та глядачів заходу частували смачним бограчем, який готували просто на вогні в казані на Вічевому майдані. Загалом, зварили 2 тони цього смаколику, а куховарем став волонтер і військовий Роман Дорожівський.

 

Такий чемпіонат області став не лише спортивним заходом, а й можливістю віддячити та підтримати українських захисників, які виконують важливу місію для держави.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту