Збірна Національної гвардії здобула золото на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо серед силових структур (ВІДЕО) - НГУ

У Львові 13-14 вересня пройшов чемпіонат ФСТ «Динамо» з боротьби самбо за програмою «Динаміада 2023» серед силових структур України. Команда спортивного клубу Національної гвардії України зайняла перше загальнокомандне місце.

Нацгвардійці зайняли перші призові місця у різних вагових категоріях: Андрій Лайщук до 58 кг, Дмитро Євдошенко до 64 кг, Владислав Холод до 79 кг, Михайло Свідрак до 88 кг, Ярослав Давидчук до 98 кг, Алєксєй Моісєєв понад 98 кг, Дмитро Бабійчук у категорії до 71 кг, посів друге місце.

«Наша команда зайняла почесно перше загальнокомандне місце, якщо брати особисті заліки із семи учасників у нас шість перших та одне друге місце. Відбір наших спортсменів-військовослужбовців завжди на високому рівні. Ми постійно моніторимо, як вони виступають на всеукраїнських і міжнародних змаганнях», – зазначив Олег Романчук, начальник спортивного клубу НГУ.

«Змагання пройшли дуже добре. Було багато майстрів спорту міжнародного класу. Ми всі готувались до них. Серед силових структур – це як Олімпійські ігри. Я задоволений своєю підготовкою і виступом також», – говорить спортсмен Дмитро Євдошенко.

Перейти до вмісту