Відкриті індивідуальні тренування збірної України до змагань Invictus Games триватимуть 2 тижня. Кожен учасник зможе покращити натренованість із тренерами міжнародного та всеукраїнського рівня. Згодом, ветерани гартуватимуть тіло на II етапі – командному, з дисципліни «Баскетбол сидячи», III етап підготовки спортсменів пройде на спортивній базі в Хорватії.
![0E0A7768 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7768-kopiya.jpg)
![IMG_4039 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4039-kopiya.jpg)
![0E0A7743 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7743-kopiya.jpg)
![IMG_3875 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_3875-kopiya.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7720.jpg)
«Я знаю, як було важко для багатьох знайти час для змагань, адже багато хто з вас досі захищає Україну. Але участь у «Іграх» – це ваша місія, яку ви виконуєте для того, аби захистити честь країни на міжнародному фронті, на спортивному фронті. Ви будете тими, хто стане амбасадорами України серед ветеранських дипломатів. Спортивні досягнення важливі, але також важливо представляти правду про Україну у світі. Я дякую кожному і кожній з вас. Ви наші українські легіонери», – сказала на першому відкритому тренування Юлія Лапутіна, міністр у справах ветеранів України.
![0E0A7821 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7821-kopiya.jpg)
![0E0A7827 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7827-kopiya.jpg)
![0E0A7832 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7832-kopiya.jpg)
![0E0A7837 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7837-kopiya.jpg)
![0E0A7845 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7845-kopiya.jpg)
![IMG_4155 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4155-kopiya.jpg)
![IMG_4162 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4162-kopiya.jpg)
![IMG_4179 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4179-kopiya.jpg)
Цього року Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games представлятиме 24 учасники, з них – три представники Національної гвардії України.
![351156245_229635893135285_76947865157415675_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/351156245_229635893135285_76947865157415675_n.jpg)
![351199787_148276628246788_8114838375892606800_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/351199787_148276628246788_8114838375892606800_n.jpg)
![358123981_6599828756773446_9045014537842204802_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358123981_6599828756773446_9045014537842204802_n.jpg)
Учасники міжнародних змагань Invictus Games виступатимуть у таких дисциплінах: пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину), настільному тенісу та стрільбі з лука.
У Мінветі зауважили, що українські спортсмени вперше братимуть участь у змагання з настільного тенісу. Натомість, українська збірна у 2023 році не представлена у дисципліні «Регбі на візках».
![0E0A7859 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7859-kopiya.jpg)
![0E0A7865 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7865-kopiya.jpg)
![0E0A7894 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7894-kopiya.jpg)
![0E0A7915 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7915-kopiya.jpg)
![0E0A7928 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7928-kopiya.jpg)
![0E0A7935 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7935-kopiya.jpg)
![IMG_4304 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4304-kopiya.jpg)
![IMG_4306 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4306-kopiya.jpg)
Нагадаємо, у кінці квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання “Ігор Нескорених”, за результатами яких відбіркова комісія сформувала збірну, яка у вересні 2023 року представить нашу державу у Дюссельдорфі на міжнародних змаганнях Invictus Games.
![0E0A7962 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7962-kopiya.jpg)
![0E0A7964 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7964-kopiya.jpg)
![0E0A7968 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7968-kopiya.jpg)
![0E0A7973 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7973-kopiya.jpg)
![0E0A7983 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7983-kopiya.jpg)
![0E0A7978 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a7978-kopiya.jpg)
![IMG_4412 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4412-kopiya.jpg)
![0E0A8004 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0e0a8004-kopiya.jpg)
![IMG_4453 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4453-kopiya.jpg)
![IMG_4459 копія 2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4459-kopiya-2.jpg)
Ігри Нескорених в Україні – найбільші ветеранські змагання з адаптивних видів спорту, які покликані створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.
Пресслужба НГУ
Фото: Анастасія Салашна, Юлія Канівець