Сила людства – в умінні об’єднуватися - НГУ

Багато громадян нашої країни стали на її захист та зараз несуть службу задля спільної перемоги. Усі вони різні, мають різний вік, різний досвід, різні навички та психологічні особливості. Але варто пам’ятати, що успішність виконання службово-бойових завдань залежить від злагоджених дій кожного окремого бійця на полі бою.

Саме тому військові психологи приділяють багато уваги тренінговим заняттям з професійно-психологічної підготовки за темою «Командо згуртування». На таких тренінгах акцентується увага на практичних вправах. Адже основне для нацгвардійця – отримати навички, які допоможуть виконати бойове завдання та повернутися живим.

По закінченню тренінгів психологи надають результати спостережень командирам підрозділів, в яких виокремлюють зону зросту тих осіб, що мали труднощі при виконанні вправи та бійців, які проявили лідерські якості чи зробили найбільший внесок для досягнення результату групи.

Дуже важливо приділяти увагу кожному учаснику тренінгу. В такому випадку людина відчуває підтримку групи та починає спиратися на внутрішні ресурси. У колективі формується відчуття загального командного духу, напрацьовуються навички спільної роботи та створюються нові стратегії подолання перешкод і виконання завдань.

Після виконання вправ проводиться обговорення результатів їх виконання. Це дає змогу отримати зворотний зв’язок від учасників та закріпити ефективні стратегії команди.

Зібратися разом – це початок. Триматися разом – це успіх. А ефективно працювати разом – це перемога. Тому і працюймо на нашу перемогу!

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту