Сумські нацгвардійки проходять інтенсивний вишкіл з військової підготовки - НГУ

Гвардійки військової частини 3051 Національної гвардії України продовжують удосконалювати свої навички та вміння. Нині з військовослужбовицями проводять заняття з різних видів та напрямків військової підготовки.

Психологічна, юридична та медична, військово-інженерна, тактична та фізична, зв’язок та топографія. Звісно, ключовий акцент на бойовій підготовці гвардійок. Відтак найбільше уваги на заняттях приділяють вогневій підготовці.

«Аби довести роботу зі зброєю до автоматизму потрібно годинами займатися так званими тренажами. Така робота дозволяє бути фактично одним цілим зі зброєю і у випадку її застосування дозволяє робити все дуже швидко та правильно. Переміщення зі зброєю, її споряджання та заряджання, ці всі деталі дуже важливі, вони дають перевагу над ворогом з бою», – розповідає інструктор з бойової підготовки Володимир.

Заняття з бойовою стрільбою звично складалися з двох обов’язкових компонентів – відпрацювання умов та заходів виконання стрільб, далі – робота на стрільбищі.

«Сьогодні був дуже інтенсивний день. Насичений практичними заняттями зі зброєю та безпосередньо стрільбою. Кожного разу для себе відкриваю якісь нові деталі, завжди дуже допитливо спілкуюся із нашими інструкторами. Словом підготовка та навченість для мене – на першому місці», – розповідає гвардійка Тетяна.

 

«Я свідома того, що ці заняття потрібні мені. Особливо їх практична частина. Мені потрібно вміти не просто користуватися зброєю, знати її матеріальну частину чи влучно стріляти, а й бути готовою застосовувати її проти ворога без жодних вагань», – говорить гвардійка Наталя.

Загалом до цих занять залучили усіх військовослужбовиць частини – офіцерів, сержантів та солдатів. Адже саме від навченості особового складу будь якого підрозділу залежить успішність виконання бойових завдань.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту