Столичні школярі отримали знання з радіаційного, хімічного та біологічного захисту від нацгвардійців - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ організували та спільно з інструкторами військової частини Національної гвардії відпрацювали заняття зі старшокласниками з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Під час заняття інструктори провели огляд основних принципів захисту, видів загроз і методів їх запобігання та нейтралізації. Було наведено історичні приклади подій, пов’язаних із застосуванням цих видів захисту, а також відпрацьовано практичні вправи з визначення і застосування засобів захисту у відповідних ситуаціях.

«Такі заняття для старшокласників сприяють не лише підвищенню обізнаності, але й розвитку в них важливих навичок самозахисту та реагування на екстремальні ситуації. Важливою складовою таких зустрічей є поєднання теоретичної підготовки з практичними вправами, що дозволяє учням краще засвоїти матеріал та відчувати себе більш підготовленим до можливих небезпек», – підбила підсумки начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Перейти до вмісту