Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ організували та спільно з інструкторами військової частини Національної гвардії відпрацювали заняття зі старшокласниками з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.
![IMG_4933](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4933.jpg)
![IMG_4946](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4946.jpg)
![IMG_4975](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4975.jpg)
![IMG_4999](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4999.jpg)
![IMG_5045](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5045.jpg)
![IMG_5086](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5086.jpg)
![IMG_5108](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5108.jpg)
Під час заняття інструктори провели огляд основних принципів захисту, видів загроз і методів їх запобігання та нейтралізації. Було наведено історичні приклади подій, пов’язаних із застосуванням цих видів захисту, а також відпрацьовано практичні вправи з визначення і застосування засобів захисту у відповідних ситуаціях.
«Такі заняття для старшокласників сприяють не лише підвищенню обізнаності, але й розвитку в них важливих навичок самозахисту та реагування на екстремальні ситуації. Важливою складовою таких зустрічей є поєднання теоретичної підготовки з практичними вправами, що дозволяє учням краще засвоїти матеріал та відчувати себе більш підготовленим до можливих небезпек», – підбила підсумки начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.