Гвардійці долучились до відкриття військово-мистецького проекту у Київській фортеці - НГУ

У Київській фортеці відбулось відкриття виставки «Замальовуємо війну» у якому прийняли участь представники Національної гвардії України.

Юні митці з вдячністю і повагою презентували свої роботи, розповідали історії їх створення. Більшість витворів мистецтва намальовані на незвичних «полотнах». Це гільзи, тубуси та ящики від використаних набоїв, які були доправлені до Києва із зони бойових дій.

«Щиро дякую за запрошення, за можливість долучитись до прекрасного у такі складні часи нашого сьогодення. Побачити на власні очі неймовірні роботи наших юних художників. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб діти не замальовували війну, жили у вільній країні і раділи кожному дню. На жаль ціна мирного неба над Україною неймовірно висока. Ми повернемо всі наші території і помстимось за кожного нашого побратима. Слава Україні», – звернувся до присутніх директор департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Віталій Шум.

Мистецький проект «Замальовуємо війну» об’єднав навколо себе людей, котрим болить війна, котрі роблять все можливе і неможливе для наближення перемоги.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту