Гвардійці провели заняття для школярів на тему радіаційного, хімічного та біологічного захисту - НГУ

Військовослужбовці 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда провели тематичне заняття для учнів гімназії № 283 міста Києва на тему РХБЗ. 

Під час проведення заняття інструктори намагалися не просто розповісти теорію, а й практично показати, як діяти у критичних ситуаціях, оскільки це не лише важливо для безпеки, але і додає впевненості у власних можливостях самим учням.

Гвардійці продемонстрували молодим слухачам різні сценарії й розповіли про способи захисту. Школярам показали, як використовувати спеціальне обладнання, і які кроки потрібно робити в небезпечних ситуаціях. Наприклад, якщо виникне загроза від радіації чи хімічних речовин.

«Проведення подібних занять за участі військових інструкторів має суттєве значення, оскільки ми намагаємось підготувати молоде покоління до можливих небезпек. Знання та навички, які вони отримують на цих заняттях, можуть виявитися життєвоважливими в майбутньому. Це  допомагає формувати свідомих та готових до дій громадян», – прокоментувала проведення заняття т.в.о. начальника відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту