Нацгвардійці провели тренінги з домедичної допомоги для учнів і вчителів столичних шкіл - НГУ

Офіцери відділу цивільно – військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України організували та провели заняття з домедичної допомоги за участю досвідченого бойового медика Олександра Корнійчука на позивний «Байкер» для школярів і шкіл м. Києва.

Дітям розповіли  теорію та показали на практиці ті дії, які допоможуть потерпілій людині дожити до приїзду медиків. Школярі дізнались про те, що перше ніж надати допомогу, треба попіклуватись про власну безпеку. Учням розповіли, як правильно викликати швидку допомогу, як оцінити стан потерпілого та які дії потрібно зробити, завдяки яким людина не помре за цей час.

На практиці учні вчилися робити прямий тиск на рану, щоб зупинити кров; накладати будь-який вид джгутів. Діти вчилися накладати пов’язки з еластичного бинта при некритичних кровотечах. Розповідали слухачам і як робити тампонади, та скільки є часу для того, щоб накласти турнікет і зупинити критичну кровотечу для збереження життя потерпілому.

«В ідеальному світі дитина не має бути тією єдиною людиною, яка може надати домедичну допомогу під час критичних обставин. Але в наших реаліях повномаштабної збройної агресії російської федерації можливо все. Тому наша задача навчити дітей не розгубитись та надати ту мінімальну домедичну допомогу, яка допоможе зберегти життя потерпілому до приїзду медиків» – зазначила   офіцер групи оцінки цивільного середовища молодший лейтенант Вікторія Блощіцина.

Присутні подякували гвардійцям за цікаве та корисне заняття та задали питання, які виникли в процесі тренінгу.

 Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту