Столичні нацгвардійці відвідали школярів спеціалізованої школи № 76 імені Олеся Гончара - НГУ

За сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва до школярів завітали кінологи однієї з військових частин разом зі своїми чотирилапими підопічними.

Військові розповіли школярам про кінологічну службу Нацгвардії, як змінилась роль собак із початком війни, про бойовий шлях зі своїми підопічними та як готують тварин до служби на блокпостах і виявлення вибухових пристроїв.

Гвардійці познайомили школярів зі своїми улюбленцями і вірними друзями, бельгійською вівчаркою Вишнею та німецькою вівчаркою – Морісом. Тварини зразково виконували усі команди своїх тренерів, демонстрували усі свої вміння та навички, адже собаки люблять дітей, завжди до них тягнуться та прагнуть уваги і оплесків.

 «Тварина відчуває все краще ніж людина. Собака на війні – це великі перспективи у пошуку вибухівки, затриманні злочинців, правопорушників, пошуку людей з-під завалів», – зазначили військові кінологи.

Наприкінці зустрічі діти мали можливість особисто потиснути лапу бойовим псам і сфотографуватись зі своїми гостями, а також пригостити смаколиками Моріса та Вишню.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту