Офіцери Нацгвардії пройшли курс підготовки за напрямком цивільно-військового співробітництва (CIMIC НАТО) - НГУ

У період з 05 листопада по 02 грудня 2023 року офіцери Національної гвардії України взяли участь у проходженні навчального курсу підготовки за програмою з цивільно-військового співробітництва (СІМІС), що відбувся на базі Центру підготовки до іноземних місій (м. Кельце, Республіка Польща).

Міжнародний курс НАТО CIMIC для офіцерів тактичної та штабної ланки є основним етапом підготовки до виконання завдань за напрямком ЦВС, як єдиної спільної функції військ країн-учасниць НАТО.

Метою навчання була підготовка офіцерів цивільно-військового співробітництва до виконання завдань за призначенням, у рамках міжнародних миротворчих та військових операцій, а також обмін досвідом учасників з різних країн світу та складових сектору безпеки й оборони України.

У навчаннях взяли участь офіцери Національної гвардії України, які опікуються питаннями взаємодії з цивільним сектором, заняття з ними проводили військові інструктори та представники міжнародних організацій від США, Великобританії, Королівства Бельгії та Республіки Польщі.

Українські військові ознайомили представників міжнародної спільноти CIMIC з поточною безпековою ситуацією в країні, основними викликами з відсічі широкомасштабної збройної агресії російської федерації та набутим досвідом Національної гвардії України за напрямком цивільно-військового співробітництва.

Впродовж місяця учасники курсу вдосконалювали свої навички у сфері цивільно-військового співробітництва, а саме за напрямком: планування заходів цивільно-військового співробітництва, оцінки стану цивільного середовища, проведення перемовин, координації надання гуманітарної допомоги, а також налагодженні ефективної цивільно-військової взаємодії.

Зважаючи на широкий спектр досвіду учасників, всі вони успішно підтвердили високий рівень підготовки та отримали відповідні сертифікати ЦВС НАТО.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту