Нацгвардійці та їх сім’ї відпочили у Карпатах - НГУ

Військовослужбовці НГУ та члени їх сімей відпочили у Карпатах.

Надзвичайно почесну і важливу місію з відновлення сімей військовослужбовців взяли на себе власники та співробітники мережі туристичних комплексів «365». Готелі «Трускавець 365» та «Ворохта 365» тільки за минулий рік прийняли у себе понад 600 осіб, а цього річ в рази більше.

Мальовничі Карпати стають особливим місцем для реабілітації. Зелені ліси, гірські потоки та чисте повітря створюють ідеальне середовище для відновлення. Крім того, прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії, поїздки на гірськолижні курорти та контакт з природою допомагають відновити емоційний стан.

«Волонтер – це, в першу чергу, громадянська позиція. Так можна сказати про співробітників мережі готелів «365», які знаходять сили та можливості для підтримки наших військових. Такий внесок неможливо переоцінити, адже воїни захищають нашу землю від ворога і потребують уваги суспільства. Щиро дякуємо за ту величезну увагу і турботу, якими оточують наших захисників на відпочинку», – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту