Метою чергового візиту військових до учнів загальноосвітнього навчального закладу Києва стало проведення занять з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/signal-2023-12-06-151921_004-1024x768.jpeg)
Гвардійці розповіли учням, як відбувається сповіщення про радіоактивне, хімічне та біологічне зараження, як швидко та ефективно використовувати засоби індивідуального захисту, як користуватися спеціалізованими приладами .
Школярі розібралися у будові дозиметру та приладах хімічної розвідки. Вони також дізналися як мінімізувати ризики при обробці забруднених радіацією приміщень.
Окрім того, учні потренувалися к використанні засобів індивідуального захисту. Серед них: захисні плащі, респіратори (протигази), спеціальні панчохи та рукавички.
«Ціль нашого заняття – ознайомити молодь з основами РХБЗ, навчити їх вчасно та ефективно реагувати на потенційні небезпеки, допомогти зрозуміти наскільки важливі заходи безпеки в умовах воєнного стану» – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/signal-2023-12-06-151921_002-1024x768.jpeg)
Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру