Нацгвардійці провели заняття з радіаційної безпеки для школярів - НГУ

Метою чергового візиту військових до учнів загальноосвітнього навчального закладу Києва стало проведення занять з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Гвардійці розповіли учням, як відбувається сповіщення про радіоактивне, хімічне та біологічне зараження, як швидко та ефективно використовувати засоби індивідуального захисту, як користуватися спеціалізованими приладами . 

Школярі розібралися у будові дозиметру та приладах хімічної розвідки. Вони також дізналися як мінімізувати ризики при обробці забруднених радіацією приміщень. 

Окрім того, учні потренувалися к використанні засобів індивідуального захисту. Серед них: захисні плащі, респіратори (протигази), спеціальні панчохи та рукавички.

«Ціль нашого заняття – ознайомити молодь з основами РХБЗ, навчити їх вчасно та ефективно реагувати на потенційні небезпеки, допомогти зрозуміти наскільки важливі заходи безпеки в умовах воєнного стану» – зазначила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту