Нацгвардійці провели заняття з мінної безпеки для школярів столичної школи - НГУ

Офіцери відділу цивільно – військового співробітництва разом з інженерами військової частини 3066 вкотре побували в гостях у школярів однієї зі столичних шкіл.

Цього разу з учнями було проведено заняття з інженерної підготовки (мінної безпеки). Діти мали змогу ознайомитись з різними модифікаціями мін та вибухонебезпечних предметів. Гвардійці розповіли уважним слухачам про принцип дії кожної міни, про шкоду та наслідки підриву вибухонебезпечних предметів. Школярі дізнались як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть сховатись, які знаки про них попереджають, та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачив міну чи боєприпас. Учням покроково розповіли алгоритм дій при виявленні будь-якого небезпечного предмета.

Наприкінці заняття діти мали можливість потримати макети мін, приміряти спорядження саперів, а також поставити запитання, які їх цікавлять.

«Основна мета наших візитів до загальноосвітніх навчальних закладів – навчити дітей правил поведінки, щоб вберегти їх від небезпеки. Учні мають бути обізнаними та готовими реагувати на суворі виклики сьогодення», – зазначила офіцер відділу цивільно – військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту