Надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану - НГУ

У середній загальноосвітній школі №147 Деснянського району міста Києва відбулися заняття з домедичної допомоги в умовах воєнного стану, які проводились інструкторами з тактичної медицини військової частини 3077 спільно з офіцерами цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Базові медичні знання й навички необхідні кожній людині для збереження найціннішого – життя! Під час навчально-тренувальних занять учні набули не тільки теоретичних знань, а й практичних вмінь і навичок, що можуть стати в пригоді, особливо під час війни. Ведення бойових дій на території нашої держави створює постійний ризик нанесення ракетних ударів зі сторони країни агресора та змушує нас постійно бути готовими надати першу медичну допомогу не тільки військовим, але й цивільному населенню.

Учні мали можливість ознайомитися з алгоритмом проведення серцево-легеневої реанімації, порядком рятувальних дій при відновленні прохідності дихальних шляхів. Особлива увага під час проведених занять приділялась основним способам зупинки кровотечі. Ця зустріч була дуже корисною, кожен учасник отримав відповіді на питання, що їх цікавили, а головне власноруч спробували зробити те, що наші захисники роблять щодня!

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту