Нацгвардійці провели тренінги з домедичної підготовки для школярів загальноосвітніх закладів міста Києва - НГУ

Тренінги «Основні правила надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану» провели військові медики військової частини 3030 за сприянням офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України у 218 та 276 школах міста Києва.

Базові навички та алгоритм дій у кризових ситуаціях опанували старшокласники столичних шкіл. Слухачам розповіли про те, що робити в разі непередбачуваної ситуації, як допомогти постраждалому, як уникнути паніки та правильно покликати професійну допомогу. Учні відпрацьовували надання допомоги під час зупинки різних видів кровотеч, правила накладання турнікета, тампонади, а також розглядали домедичну допомогу при невідкладних станах тощо.

«В умовах сьогодення кожному із нас вкрай важливо володіти навичками надання домедичної допомоги, особливо при необхідності зупинки критичної кровотечі та інших важких станах. У вирішальний момент це може зберегти життя вам або вашим близьким чи оточуючим», – підкреслив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва майор Руслан Дорохов.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту