Впродовж тижня офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з військовослужбовцями 27 Печерської бригади Національної гвардії України та 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда провели заняття з основ домедчної підготовки для старшокласників столичних навчальних закладів.
![Cнимок экрана (4)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana-4-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(1) (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana1-1-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana1-1024x682.jpeg)
![Cнимок экрана(2) (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana2-1-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana2-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(3) (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana3-1-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana3-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(4)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana4-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(5)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana5-1024x683.jpeg)
![Cнимок экрана(6)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/cnymok-эkrana6-1024x683.jpeg)
Проведення занять з медичної допомоги для учнів є важливим етапом у формуванні культури безпеки та взаєморозуміння в суспільстві. Це не лише забезпечує дітей необхідними знаннями про надання першої допомоги, але й розширює їхні здібності в управлінні стресовими ситуаціями. Також важливо враховувати, що ці заходи сприяють формуванню позитивного ставлення до військової служби, розкриваючи роль армії у забезпеченні безпеки та підтримці громадського порядку. Такі ініціативи допомагають визначити армію не лише як оборонний інститут, але і як партнера у забезпеченні благополуччя суспільства.
Вчитель школи, коментуючи проведення військовими занять з медичної допомоги для школярів, висловлює переконання у важливості таких ініціатив.
«Це відмінна можливість для наших учнів не лише здобути необхідні навички в галузі медицини, але й сприяти розвитку їхньої відповідальності та самостійності. Такі заняття роблять освіту більш життєвою та захоплюючою для наших дітей, допомагаючи їм відчути себе часткою важливого процесу формування безпечного суспільства».
Військові, керуючи заняттями з медичної допомоги для школярів, діляться своїми враженнями:
«Для нас це не просто заняття – це можливість передати молодому поколінню важливі навички, які можуть знадобитися в реальному житті. Ми бачимо це як спосіб взаємодії з громадою, демонструючи, що наша служба – це не лише захист, але і активна участь у формуванні безпечного оточуючого нас середовища».
Варто відмітити, що проведення занять з медичної допомоги для школярів отримало широке визнання серед навчальних закладів, за першу половину навчального року військовослужбовці передавали свої знання юнакам у 70 навчальних закладах міста Києва. В результаті такої навчальної програми викладачі відмічають, що це не лише сприяє формуванню навичок безпеки серед дітей, але й підкреслює важливість співпраці між військовими та громадою у вихованні відповідальних громадян.
Такий підхід допомагає зробити освіту більш практичною та корисною для кожного школяра, а відносини між військовими та цивільним населенням – більш конструктивними.