У рамках просвітницької роботи офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва та за участі інструктора 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного об’єднання було проведено заняття з домедичної допомоги для старшокласників однієї зі шкіл міста Києва.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-34.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-33.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-28.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-26.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-24.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-21.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-15.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/8-13.jpg)
Під час заняття учні ознайомились з алгоритмом проведення серцево-легеневої реанімації, порядком рятувальних дій при відновленні прохідності дихальних шляхів. Учні відпрацьовували надання допомоги за різних видів кровотеч, правила накладання турнікета, тампонади, а також дізналися, що робити при невідкладних станах тощо.
«Тренінги з домедичної допомоги для школярів — це не лише навчання надавати допомогу в екстремальних ситуаціях, але й інвестиція у майбутнє. Уміння реагувати та надавати першу допомогу стає фундаментальним елементом безпеки та здоров’я, особливо сьогодні, коли присутня підвищена загроза ситуацій, де кожна вивчена навичка може буквально врятувати життя», — пояснив інструктор Іван.
Група інформації та комунікації військової частини 3030