Гвардійці доставили гуманітарний вантаж бійцям на лінію зіткнення від столичних школярів - НГУ

Вже багато років поспіль триває дружба і конструктивна взаємодія між Деснянським управлінням освіти у місті Києві та відділом цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ.

Освітяни і школярі постійно піклуються про наших військових і цивільних. Десятки тон одягу, продуктів харчування, засобів гігієни, іграшок та багато іншого доправляється офіцерами СІМІКами для дітей та дорослих у деокуповані райони Донеччини, Херсонщини, Харківщини; у зону бойових дій для наших воїнів.

Так, чергову партію смаколиків, речей першої необхідності, з любов’ю і турботою зібраних нашими друзями до різдвяних свят, було відправлено гвардійцям на Запорізький напрямок.

«Щиро дякуємо вам за небайдужість і громадянську позицію. Великих чи малих донатів не буває. Кожен з нас може і робить для ПЕРЕМОГИ все можливе і неможливе, тому що ми виборюємо свою незалежність і вільне майбутнє. Особлива подяка Мар’яні Майоровій, яка докладає максимум зусиль і запалює інших для добрих справ», – прокоментував старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва майор Руслан Дорохов.

Перейти до вмісту