Привітання наших воїнів з різдвяними і новорічними святами у лікувальних закладах міста Києва - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ спільно зі студентами та викладачами Київського професійного енергетичного коледжу, представниками Управління Головної інспекції ГУ НП та ВГО «Правда» за сприяння благодійного фонду  «Разом добра сила» відвідали військовослужбовців, які проходять лікування в медичних закладах міста Києва.

«Дякуємо вам, наші дорогі, за те що маємо можливість відчувати себе захищеними, ростити дітей, займатися звичайними справами та бути дотичними до благодійної діяльності. Вітаємо вас з Різдвом Христовим та прийдешніми новорічними святами. Маємо надію, що наступне Різдво будемо святкувати у вільній Україні», – зверталась до воїнів представниця ВГО «Правда» Елліна Лесник.

Студенти роздавали військовим засоби гігієни, смаколики, запитували чи можуть бути для них корисними, цікавились бойовим шляхом хлопців.

«Тисну ваші мужні руки. Дякую вам за силу духу і жертовність. Зробимо усе можливе, щоб вороги не мали жодного шансу затриматись на нашій землі», – підтримував воїнів заступник начальника Управління Головної інспекції ГУ НП у Київській області полковник поліції Станіслав Мозоль.

Перейти до вмісту