Офіцери-СІМІКи організували зустріч з представниками кінологічної служби бригади наступу «Буревій» для дітлахів НВК «Кияночка» - НГУ

В умовах війни собаки-сапери є незмінними помічниками для військових у виявленні та розмінуванні небезпечних ділянок місцевості, адже вони здатні виявляти міни в пластикових корпусах, на які не спрацьовує міношукач.

Для штурмових підрозділів у зоні бойових дій наявність поряд такого помічника це – і врятовані життя, і хороша психологічна підтримка, Адже окрім відмінного нюху, тварини можуть допомогти усунути тривогу та стрес.

Вже вкотре кінологи БШР «Буревій», відвідуючи школярів, розповідають дітям про службу в НГУ, виховання своїх підопічних, котрі нікого не залишають без позитивних вражень і гарного настрою.

«З усіх заходів, які ми організовували для наших діток у ці новорічні свята – зустріч з «чотирилапими військовослужбовцями» Національної гвардії України, мабуть, сама емоційно наповнена», – ділиться враженнями пані Ірина, заступник директора закладу. «Діти під час війни мають багато стресових ситуацій, котрі потрібно обов’язково нівелювати та подарувати їм радість і безтурботність. Ваші собаки дуже виховані і терплячі. Таку кількість обіймашок і абсолютної довіри витримати під силу не кожному».

«Головне в нашій справі – щоб собака любив бігати за м’ячиком, бо потім під час тренувань з пошуку вибухових речовин ми використовуємо саме м’ячики. Це довгі години напруженої роботи і великого задоволення від спілкування. Ми щиро радіємо, коли можемо подарувати хвилини безтурботності і радості малечі, прививаючи їм любов до братів наших менших. Зробимо усе можливе, щоб діти жили у вільній і мирній Україні» – підсумовує зустріч заступник командира роти по роботі з особовим складом старший лейтенант Карина Ольшанська.

Перейти до вмісту