Бойовий медик на позивний Байкер провів заняття з домедичної підготовки для вчителів столичної школи - НГУ

Офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ було організовано проведення заняття бойовим медиком на позивний Байкер для вчителів 249 школи міста Києва.

«В першу чергу хочу подякувати за вашу громадянську позицію до наших захисників. Ми дуже цінуємо вашу постійну допомогу для військовослужбовців Національної гвардії, котру ми доправляємо у лікувальні заклади та у зону бойових дій. В силу своїх можливостей, хочемо бути корисними для вас і дати вам основи надання домедичної підготовки, переконатись у вашій готовності діяти ефективно в непередбачуваних обставинах, що дозволить створити безпечне середовище для учнів», – звернулась до присутніх начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

«Проведення заняття з домедичної підготовки для викладачів є кроком у напрямку безпеки та відповідальності в освітньому середовищі. Ми з вами розглянули базові принципи надання первинної допомоги при пораненнях, такі як зупинка кровотечі, надання допомоги при ушкодженні черевної та плевральної порожнини. Ви змогли практично відпрацювати свої навички та збагатити свій досвід щодо дій в реальних ситуаціях», – підсумував зустріч бойовий медик Олександр Корнійчук.

Присутні дякували медику за змістовне заняття, задавали безліч запитань, а також запрошували провести тренінги з інженерної підготовки та захисту від зброї масового ураження.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту