Нацгвардійці провели черговий майстер-клас учням Києва з надання першої медичної допомоги - НГУ

Інструктор і фахівець у наданні першої допомоги – Олександр Корнійчук на псевдо Байкер продовжує надавати знання з домедичної допомоги столичним школярам. Під час своїх занять Байкер не тільки розповів про те, як надавати першу допомогу до приїзду медиків, але й навчив правильно користуватися перев’язувальними матеріалами та турнікетами, підкреслив важливість швидкої реакції та належних знань при непередбачуваних обставинах, де кожна секунда може вирішити долю постраждалого.

«Подібні тренінги вчать надавати першу медичну допомогу, якщо виникла така необхідність. Розуміння ситуації та правильні дії можуть врятувати чиєсь життя, тому ми приділяємо цій темі багато уваги та часу. Якщо хоча б одне життя буде врятовано – ці тренінги були не дарма», – прокоментував офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ майор Олександр Мальцев.

Військовий медик звернув увагу на необхідності наявності аптечок першої допомоги у навчальних закладах і наголосив на правильності їх комплектування, щоб вони включали всі необхідні засоби для надання допомоги в різних ситуаціях.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту