Столичні гвардійці пройшли тренування з тактичної медицини в польових умовах - НГУ

Серія занять проходила під пильним наглядом і керівництвом досвідчених інструкторів. Нацгвардійці переймали досвід в інструктора із 22-х річним досвідом служби у британській армії, який провів десятки тренінгів, виїжджав на передову до підрозділів.

«Ми відпрацьовували усе до найменших деталей: від повторення базової інформації до того, з якого боку краще підповзати, як створити вогневе прикриття під час евакуації побратимів. Я дуже вдячна за можливість навчатись у майстрів із широким досвідом участі у бойових операціях», – поділилася враженнями нацгвардійка Катерина.

Тренування проходили в умовах максимально наближених до реальних з використанням піротехніки та реалістичних манекенів, штучною «кровʼю» й імітацією поранень.

«Вивчити техніку надання першої допомоги у контрольованих умовах, коли є достатньо часу і ніяких загроз – одне. І зовсім інше — застосовувати ці навички в екстремальних умовах, де присутній високий рівень стресу, шуму, диму, і де постійно є загроза для життя. Уміння зберігати спокій і концентрацію в екстремальних умовах може бути вирішальним для порятунку життя постраждалого, тому моделювання умов наближених до бойових вкрай важливі», – розповів інструктор Грант.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту