США сприятимуть підвищенню спроможностей Нацгвардії з охорони громадського порядку та захисту об’єктів критичної інфраструктури - НГУ

У Києві відбулась робоча зустріч між офіцерами Головного управління Національної гвардії України та представниками Бюро міжнародних питань боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні (The Bureau of International Narcotics and Law Enforcement Affairs).

Основною метою зустрічі стало ознайомлення іноземних колег з структурою, завданнями та роллю Національної гвардії України в системі національної безпеки України, а також обговорення актуальних потреб НГУ в міжнародній технічній допомозі для підвищення спроможностей підрозділів з охорони громадського порядку та підрозділів з охорони важливих державних об’єктів.

Так, іноземну сторону було поінформовано про основні завдання із забезпечення громадської безпеки як на деокупованих територіях, так і в інших регіонах України, порядок взаємодії підрозділів НГУ з Національною поліцією та Державною прикордонною службою України, а також особливості підпорядкування в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Крім того, представники Головного управління НГУ поінформували іноземних колег про завдання, що виконують підрозділи НГУ з охорони та оборони особливо важливих державних об’єктів, а саме об’єктів енергетичного, військово-промислового комплексу та об’єктів благоустрою суспільства.

Також в ході зустрічі сторони спільно обговорили можливі напрямки залучення міжнародної технічної допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки для підвищення спроможностей підрозділів Національної гвардії України з охорони громадського порядку та підрозділів з охорони важливих державних об’єктів, зокрема можливість передачі транспортних засобів, засобів індивідуального захисту, радіостанцій, безпілотних літальних апаратів, іншого обладнання та спорядження різного призначення.

На завершення зустрічі представники Головного управління НГУ подякували американським колегам за продуктивну та конструктивну зустріч, а також за чітку та послідовну позицію Уряду та народу Сполучених Штатів Америки щодо підтримки України в умовах широкомасштабної збройної агресії російської федерації.

Довідково. Бюро міжнародних питань боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні (The Bureau of International Narcotics and Law Enforcement Affairs) займається координацією та реалізацією реформ кримінальної юстиції та правоохоронної діяльності, та програм технічної допомоги в Україні, які фінансуються Державним департаментом США.

Бюро тісно співпрацює з Офісом Президента України, Міністерством юстиції, Національним антикорупційним бюро, Офісом Генерального прокурора, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Державною прикордонною службою, Національною гвардією України та іншими відомствами для втілення програм допомоги для боротьби з корупцією, організованою злочинністю, торгівлею наркотиками, економічними та фінансовими злочинами, торгівлею людьми та іншою злочинною діяльністю.

Пресслужба Нацгвардії

Перейти до вмісту