Бригадний генерал Півненко: Нацгвардія готова до впровадження передових підходів та досвіду ЄС щодо правоохоронної діяльності та проведення стабілізаційних дій - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко провів робочу зустріч з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України на чолі з головою Місії паном Рольфом Холмбо.

Основною метою зустрічі стало ознайомлення іноземної делегації зі структурою, діяльністю, місцем і роллю Національної гвардії України в системі національної безпеки України, а також обговорення перспективних напрямків співробітництва на найближчий період.

На початку зустрічі бригадний генерал Півненко подякував керівництву Консультативної місії Європейського Союзу, Урядам та народам країн Європейського Союзу за чітку і послідовну позицію щодо підтримки сектору цивільної безпеки України в умовах агресії російської федерації.

Також в ході зустрічі іноземних представників було поінформовано про правоохоронні функції, які покладені на Національну гвардію України в мирний час та в умовах правового режиму воєнного стану, а також про підготовку сил та засобів підрозділів НГУ з охорони громадського порядку до здійснення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях.

«Наразі зусилля КМЄС зосереджені на підготовці правоохоронних формувань України до підтримання правопорядку та відновлення верховенства права на територіях, звільнених від окупації. З цією метою ми нарощуватимемо наші можливості щодо підготовки особового складу Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби України та інших відомств до проведення стабілізаційних дій на деокупованих територіях, а також забезпечення їх необхідною технікою та обладнанням», – зазначив голова КМЄС пан Рольф Холмбо.

Своєю чергою бригадний генерал Півненко зазначив, що Національна гвардія України готова до обміну досвідом, а також впровадження передових підходів аналогічних формувань країн Європейського Союзу з питань правоохоронної діяльності та проведення стабілізаційних дій.

Також командувач подякував іноземній стороні за запрошення інструкторів від Національної гвардії України взяти участь в шести навчальних тренінгах з питань стабілізаційних дій, що проводитимуться представниками Європейських сил жандармерії (EUROGENDFOR) за сприяння КМЄС, а також за перспективну можливість відвідати штаб-квартиру Європейських сил жандармерії з метою ознайомлення з діяльністю та започаткування співробітництва за напрямками, що становлять спільний інтерес.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту