Командувач Нацгвардії зустрівся з родинами гвардійців, які перебувають у полоні - НГУ

Цього тижня командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко зустрівся з рідними військовослужбовців військової частини 3041, які забезпечували охорону ЧАЕС та потрапили у полон росіян навесні 2022 року.

У ході зустрічі було обговорено низку питань щодо визволення нацгвардійців з полону та розв’язання проблемних питань членів родин, а також тих військовослужбовців, кого вдалося повернути з полону.

Серед розглянутих питань фізична, психологічна та соціальна реабілітація, а також фінансові та документальні аспекти, які вимагають взаємодії відповідних командирів та посадових осіб.

Присутні на зустрічі члени родин подякували командуванню Нацгвардії та військової частини за організацію зустрічі та сприяння і вирішення проблемних питань. За три місяці це уже друга зустріч у подібному форматі.

“Сподіваємось, що наступна наша зустріч буде зі звільненими нацгвардійцями та їх родинами”, – зауважила одна з присутніх жінок.

Національна гвардія України веде роботу для забезпечення медичної та психологічної реабілітації поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону та надає їм можливість повернутися у стрій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту