Спроба провезти наркотики через блокпост завершилася кримінальним фіаско - НГУ

Гвардійці спільно з працівниками НПУ та військовослужбовцями ВСП під час несення служби на блокпосту між Донеччиною та Харківщиною зупинили авто, у салоні якого були виявлені наркотичні засоби.

«Було виявлено 10 зіп-пакетів з речовиною рослинного походження, в сухому та подрібненому стані, з характерним запахом конопель, загальною вагою приблизно 350-400 гр., 2 пакети з кристалічною речовиною, білого кольору, по ознаках схожою на метамфетамін», — підтвердили інформацію співробітники поліції.

Окрім цього, співробітники СБУ встановили особу підозрюваного. Слідчими розпочато кримінальне впровадження за ч. 3. ст. 309 Кримінального кодексу України “незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення або пересилка наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту”.

Нагадаємо: гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя звільнених територій забезпечуючи їх розмінування, доставлення гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту