Кропивницькі нацгвардійці виявили посилку з замаскованими наркотиками - НГУ

Під час несення служби з дотримання вимог правового режиму воєнного стану кропивницькі нацгвардійці виявили правопорушників.

Під час спілкування з групою молодих людей на одному з маршрутів патрулювання біля поштового відділення, військовий наряд НГУ затримав чоловіка, який намагався відправити посилкою заборонені наркотичні засоби.

Громадянин намагався приховати заборонені речовини всередині побутового ліхтаря. Загалом у не робочому ліхтарі було виявлено 2 пакети з зеленою речовиною рослинного походження, вагою приблизно 20 грамів та 1 зіп-пакет із кристалічною речовиною білого кольору. За словами власника, він відправляв посилку “з секретом” своєму приятелю.

Наразі встановлено, що затриманий вже неодноразово притягувався до відповідальності за статтями 307 та 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції України для проведення подальших слідчих дій.

Перейти до вмісту