Спортсмени Нацгвардії на найвищій сходинці п’єдесталу світових змагань - НГУ

5-6 листопада 2022 року в польському місті Острів Великопольський відбувся Кубок Європи з гирьового спорту.

За правилами змагань на виконання кожної вправи надається 10 хвилин, протягом яких учасники  мають підняти 32-кілограмову гирю максимальну кількість разів.

Головний сержант заслужений майстер спорту України Олег Коломієць у ваговій категорії 85 кілограмів здобув першість у всіх чотирьох дисциплінах :двоборство, поштовху, ривку та підйому довгим циклом.

Молодший сержант майстер спорту України міжнародного класу Геннадій Тимофєєв у ваговій категорії 78 кілограмів здобув  перемогу у трьох дисциплінах : поштовху, ривку і двоборстві.

Додав до цієї скарбнички перемог старший солдат майстер спорту УкраїниЄвген Остапчук у ваговій категорії 63 кілограми, який у дисципліні двоборство зайняв перше місце.