5-6 листопада 2022 року в польському місті Острів Великопольський відбувся Кубок Європи з гирьового спорту.
За правилами змагань на виконання кожної вправи надається 10 хвилин, протягом яких учасники мають підняти 32-кілограмову гирю максимальну кількість разів.
Головний сержант заслужений майстер спорту України Олег Коломієць у ваговій категорії 85 кілограмів здобув першість у всіх чотирьох дисциплінах :двоборство, поштовху, ривку та підйому довгим циклом.
Молодший сержант майстер спорту України міжнародного класу Геннадій Тимофєєв у ваговій категорії 78 кілограмів здобув перемогу у трьох дисциплінах : поштовху, ривку і двоборстві.
Додав до цієї скарбнички перемог старший солдат майстер спорту УкраїниЄвген Остапчук у ваговій категорії 63 кілограми, який у дисципліні двоборство зайняв перше місце.
Наші вітання!
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-12-11.03.33-1024x576.jpeg)
Спортивний клуб Національної гвардії України.