Сергій Стаховський узяв участь у церемонії вшанування гравців, які завершили кар’єру в 2022 році.
Українець вийшов на корт у формі Національної гвардії України.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/436346.jpg)
Не так я собі уявляв завершення кар’єри. Але нові реалії змусили всіх нас – Українців – об’єднатись та зробити максимум від нас залежного задля нашої перемоги. Дякую командуванню Національної гвардії України за можливість тут бути. Дякую всім українцям за вашу мужність. Слава Україні! Слава Нації!” – написав тенісист у своїх соціальних мережах.
Сама ж церемонія відбулась у Турині, де проходить Підсумковий турнір.
Крім українця в урочистій церемонії взяли участь французи Жо-Вілфрід Цонга і Жиль Сімон, іспанець Томмі Робредо, німець Філіп Кольшрайбер, бразилець Бруно Соареш та інші тенісисти.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1668806055_stako_ua.jpg)
![1668807189_stako_ua_](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1668807189_stako_ua_.jpg)
На початку повномаcштабного вторгнення росії Стаховський поїхав з Лондона, де він проживав та поповнив ряди армійського резерву задля захисту своєї країни. Під час першої фази воєнних дій патрулював вулиці Києва в складі ТРО. Регулярно допомагає волонтерській організації “Повернись живим”.