З 28 по 30 жовтня у Києві тривав Чемпіонат України з рукопашного бою. За переможні місця боролися спортсмени з різних регіонів нашої держави у складі команд, а також особисто. Серед них – двоє бійців Нацгвардії з Хмельницького.
Солдат Максим Пашков, перемігши у трьох поєдинках з гідними суперниками, здобув ІІ місце у ваговій категорії до 75 кілограм.
Його побратим, солдат Микола Мартинюк у ваговій категорії до 80 кілограм, також виграв у трьох сутичках і за результатами підсумку балів отримав «срібло».
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/02.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/03.jpg)
![04](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/04.jpg)
![05](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/05.jpg)
![06](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/06.jpg)
![07](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/07.jpg)
![08](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/08.jpg)
![09](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/09.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/10-1.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/11.jpg)
Попередній
Наступна
«У Чемпіонаті України з рукопашного бою я брав участь вперше, – розповідає спортсмен. – До цього мав досвід участі у схожих змаганнях серед гвардійців, а зараз виступав у Чемпіонаті загальному, як для військових спортсменів, так і для цивільних. Дуже задоволений своїм результатом. Призове місце на такого рівня змаганнях, де загалом боролися за перемогу близько 200 найсильніших спортсменів, вважаю досить високим здобутком. Це моє особисте досягнення, а також хороший результат для Нацгвардії, яку ми представляли».
На Чемпіонаті Максим Пашков та Микола Мартинюк виконали програму майстра спорту з рукопашного бою та в майбутньому представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях.