Спецпризначенець Нацгвардії про бої на бахмутському та лиманському напрямках, поранення та полоненого окупанта (ВІДЕО) - НГУ

Розвідник нетішинського спецпідрозділу Національної гвардії України на псевдо Зима вперше потрапив на війну, коли йому було 19 років. З 2015 року він служив у лавах Збройних сил України. Після закінчення контракту чоловік приєднався до Державної служби надзвичайних ситуацій і працював рятувальником.

Повномасштабне вторгнення росіян спонукало захисника повернутися до війська. Навички, котрі він здобув під час Антитерористичної операції й Операції об’єднаних сил – були корисними для безпосередніх бойових дій. У 2022 році Зима приєднався до лав Національної гвардії України, щоб спільно з побратимами захищати рідну землю.

З того часу Зима воював на найгарячіших ділянках фронту. Захищав Бахмут, знищував окупантів на лиманському напрямку. В одному з боїв гвардійцю і його побратимам вдалося взяти в полон російського окупанта.

«Ворог спробував захопити наші позиції. Та це був невдалий для них штурм. Один з окупантів заблукав і вийшов до наших позицій. Пробував відстрілюватися, але ми його поранили. Наша група взяла його в полон»,- пригадує гвардієць.

Під час виконання бойового завдання, коли він допомагав евакуйовувати пораненого побратима, Зима також був поранений. Після лікування і довгої реабілітації гвардієць повернувся на службу, щоб продовжувати захищати рідну землю.

Детальніше про бої на бахмутському та лиманському напрямках, поранення і полоненого окупанта дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту