Спецпризначенець на позивний Нептун про звільнення міст на східних рубежах України - НГУ

Нептун — командир взводу спецпризначення батальйону спеціального призначення «Донбас». У лавах Національної гвардії України хлопець понад 2 роки. Влітку 2022 року потрапив у батальйон спеціального призначення «Донбас», де виконує задачі вже понад рік.

Перше бойове зіткнення у спецпризначенця пройшло при звільненні міст Мала Діброва та Діброва Лиманського району. Згодом батальйон брав участь у боях біля населеного пункту Майорськ, де за словами Нептуна було одне з найважчих зіткнень з противником.

«Найгарячішою точкою був Майорськ, бо кількість ворожих штурмів піхотою, технікою та артилерію переважувала наші сили, але відсіч ворогу надавали потужну», – згадує гвардієць.

Далі гвардієць продовжив нищити ворога вже в районі Серебрянського лісництва, що під Кремінною. За його словами цей виїзд запам’ятався йому на довго.

«Мені була поставлена задача – взяти штурмом ворожу позицію, загалом для цього нас було восьмеро, я прийняв рішення робити це вночі. Нам вдалось зайти на цю позицію знищити значну кількість ворожої піхоти та вийти без втрат», – каже Нептун.

Нептун не надає перевагу мріям під час війни, але в нього є ціль котра мотивує його у бою – остаточна перемога над окупантом.

Військовослужбовці батальйону спеціального призначення “Донбас” 15 Слов’янського полку Національної гвардії є питомою складовою Сил оборони України. Цей підрозділ з 2014 року професійно нищить російських загарбників на східних рубежах, мужньо б’ється за волю та суверенітет українських земель.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту