Спецпризначенці Нацгвардії опановують польський десантний катер (ВІДЕО) - НГУ

Спецпризначенці Національної гвардії України опановують новий сучасний десантний катер, що передали українським військовим волонтери з Республіки Польща.

«Вперше було спущено на воду човен, який був переданий нам польською стороною та проведено його випробовування. Він дуже швидкісний, маневрений, обладнаний радіозв’язком, системою GPS-навігації. На ньому стоїть бензиновий двигун потужністю 225 кінських сил, а також присутнє спеціальне маскувальне покриття, яке робить його менш помітним на фоні річок та морів», – зазначив старший офіцер служби координації водолазної підготовки НГУ підполковник Андрій Хоменко.

Десантний катер вміщає 10 осіб, має балістичний захист від уламків та деяких калібрів куль. На нього можна встановити спеціальну станину для кулемета. Човен призначений для транспортування десанту, тренувальних та бойових спусків водолазів.

Водолази Національної гвардії України високо оцінили можливості катера. Вони подякували польським друзям за передачу сучасного човна та впевнені, що це наблизить перемогу України над російськими окупантами.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту