Батальйону спеціального призначення “Донбас” Нацгвардії — 9 років (ВІДЕО) - НГУ

Минулого року бійці батальйону “Донбас” НГУ перебували у цей день на кривавому полі бою, не маючи уявлення, чи зійде для них сонце наступного разу. Та вони витримали, і сьогодні підрозділ відзначає дев’яту річницю від дня свого заснування, згадуючи імена та позивні тих, хто назавжди залишився в строю.

“Пам’ять – це усвідомлення за що загинули наші друзі. Запитайте навіщо? Навіщо було гинути? Навіщо треба було ризикувати? Відповідь полягає в тому, аби пообіцяти, здобути ту саму Україну за яку наші брати поклали найцінніше, що в них є – своє життя. Для мене честь бути вашим командиром та стояти з вами пліч-о-пліч, вітаю кожного бійця та ветерана батальйону з річницею!” — вітає командир батальйону спеціального призначення “Донбас” Скіф військовослужбовців та ветеранів свого підрозділу.

Батальйон спеціального призначення Донбас 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України пройшов найгарячіші точки з початку повномасштабного вторгнення, вів бої за такі населені пункти: Попасна, Кремінна, Гірське, Золоте-4, Святогірськ, Коровій Яр, Богородичне, Майорськ, Рубіжне, Лисичанськ, Сєверодонецьк, Куп’янськ, Шевченкове, Волохів Яр, Зарічне, Торське, Серебрянське лісництво, Сіверськ.

За цей рік батальйон показав відданість своїм принципам, цінностям, а також своєму призначенню та меті, які він формував протягом дев’яти років.

Дев’ять років боротьби. Дев’ять років тернистого бойового шляху воїнів, загартованих у боях. Велика честь, яку ще треба заслужити – носити шеврон батальйону “Донбас”

Спецпризначенці й нині виконують завдання на фронті, воюють за Перемогу під гаслом: “Сонце сходить на Донбасі”.

Слава Україні! Слава Нації!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту