Сьогодні Україна відзначає День Героїв, які боролися за соборну Українську державу – починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, оборонців України сьогодення, які захищають нашу землю, нашу свободу та незалежність.
Це й волонтери, які невпинно надають допомогу військовим.
Це й медики, які рятують життя.
Герої — це всі, хто свідомо обирають боротьбу з несправедливістю, і саме завдяки таким людям, українці сьогодні існують як нація. Нація, яка показує всьому світу цінність свободи й силу спротиву, запаленого прикладами мужності та героїзму вільних людей.
Сотні тисяч Героїв наразі захищають Україну. Десятки тисяч із них служать у Національній гвардії України. Завдяки нашій єдності ми здолаємо російського окупанта! Силу волі українців не зламати.
Слава всім українським Героям!
Слава Україні!
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/0000000.jpg)