Нацгвардійці взяли участь в заходах з нагоди Дня Героїв - НГУ

Сьогодні, 23 травня, українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь в урочистих заходах до Дня Героїв. Це свято, яке сьогодні відзначається в Україні, є особливо значущим для вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за незалежність та свободу нашої Батьківщини.

Гвардійці спільно з побратимами з інших підрозділів Сил безпеки і оборони, місцевим самоврядуванням, духовенством і представниками громадськості вшанували пам’ять борців за незалежність України.

У Тернополі та Хмельницькому з нагоди свята представники місцевого самоврядування вручили гвардійцям подарунки, а також нагороди за сумлінну та відповідальну службу.

Також у Тернополі рідним і близьким загиблих воїнів вручили державні посмертні нагороди полеглих героїв.

Орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) були нагороджені: солдат Віталій Кривенко, старший сержант Микола Фурман, солдат Ігор Бобик, старший солдат В’ячеслав Гаврилюк, молодший сержант Ігор Ліщина, старший солдат Дмитро Лісень. Державні нагороди воїнів вручав заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко.

«День героїв – це важливе для нас свято. Борці за українську незалежність, їхні біографії, їхні історії та легенди про них – це речі, які нас надихають і які нагадують, що боротьба за незалежність нашої держави, за свободу нашого народу – це боротьба, котра триває століттями. Ми є нащадками героїв і повинні брати з них приклад і йти їхнім шляхом», – ділиться думками гвардієць львівського підрозділу НГУ Михайло.

Командування військових частин підпорядкування Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, 23 окремої бригади “Хортиця” та 15 бригади оперативного призначення  “Кара-Даг”, спільно з представниками Запорізької обласної та міської влади, правоохоронних органів, священнослужителями та громадськістю міста також вшанували пам’ять полеглих українських воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї захисників.

«На долю нашої країни випадало чимало випробувань. І саме завдяки нашим Героям, які й сьогодні відстоюють наші кордони, Україна завжди буде незалежною, суверенною державою. Жага наших воїнів до Перемоги й спокою в країні – залізна і ми віримо в кожного і кожну та безмежно вдячні їм за можливість жити й працювати на рідній землі. На жаль у цій боротьбі наша країна втрачає найкращих синів та доньок. Ми з болем у серці згадуємо кожного нашого полеглого Героя», – було зазначено на зібранні під час промови ведучої.

Нині, як і сотні років поспіль, українці гинуть, виборюючи право бути вільними. Ми пам’ятаємо кожного, хто поліг, та продовжуємо їхню боротьбу, аби наша країна залишилася незалежною.

Слава Героям України!

За матеріалами військових частин

Перейти до вмісту