Командувач Нацгвардії перевірив готовність сил та засобів гвардійців, які виконують завдання на Сумщині - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний-генерал Олександр Півненко поспілкувався й обговорив із командирами відповідних ланок оперативну обстановку в регіоні. Зауважив на своєчасному отриманні усіх необхідних даних щодо ситуації в області, взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, які виконують завдання тут, налагодженні зв’язку, логістики, систем управління.

«Одним із завдань, робота над яким буде продовжуватись і надалі – це фортифікаційне облаштування позицій, захисних споруд, зокрема на ділянках відповідальності та на прикордонні», — сказав він.

Підрозділи Національної гвардії, які виконують завдання у цьому регіоні, мають бойовий досвід. Особовий склад був залучений до оборони Сумської області весною 2022 року. Надалі залучався до виконання задач на інших ділянках по лінії фронту, зокрема на сході.

Олександр Півненко під час свого візиту звернув увагу на системне проведення навчань, індивідуальній та колективній підготовці військовослужбовців, підготовці командирів. І, звичайно, всебічне логістичне забезпечення, забезпечення підрозділів необхідною технікою та вогневими засобами.

Протягом останніх місяців були внесені зміни в організаційно-штатну структуру багатьох наших військових частин, що дає змогу посилити їх спроможності, формувати і готувати підрозділи, які посилюють боєздатність.

«Працюємо задля Перемоги! Дякую кожному воїну і командиру, які захищають державу і наших громадян», — сказав командувач НГУ бригадний-генерал Олександр Півненко.

Перейти до вмісту