Смаколики, привітання і слова підтримки для поранених гвардійців-захисників - НГУ

Військовослужбовці Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України відвідали бійців військових частин НГУ, які проходять лікування та реабілітацію в лікарняних закладах міста Одеса та Одеської області.

Незламні, сильні та сміливі — це про нацгвардійців, які самовіддано борються за світле майбутнє України. Після фронтових поранень, отриманих в запеклих боях на південному напрямку, бійці отримують комплексну висококваліфіковану медичну допомогу, та окрім цього, хлопці потребують як моральної підтримки, так і допомоги у розв’язанні соціально-побутових питань.

“Наша головна мета – поспілкуватися з бійцями, порадити, підтримати й допомогти бійців”, – зауважила начальниця відділення психологічного забезпечення Південного Одеського територіального управління НГУ, підполковник Юлія Макєєва.

Також, з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, бійцям вручили смаколики для якнайшвидшого одужання. Серед них і печиво домашнього виробництва, яке для гвардійців приготував маленький Лев, разом зі своєю мамою. Хлопчина вже довгий час опікується бійцями – постійно готує і передає печиво на передові позиції гвардійців Херсонщини, і був надзвичайно радий підтримати поранених.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту