Службові собаки Національної гвардії – це незамінні напарники і помічники для військовослужбовців. Вони допомагають охороняти громадський порядок на вулицях наших міст. Собаки разом з нацгвардійцями патрулюють, розшукують людей, затримують підозрюваних, шукають наркотики і зброю, допомагають у конвоюванні та варті. Це лише частина справ, котрі щодня виконують службові собаки, допомагаючи нашим бійцям виконувати службово-бойові завдання
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-38.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-32.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-32.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-27.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-20.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-14.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-12.jpg)
Щоб покращити рівень підготовки службових собак, кінологи Національної гвардії України постійно вдосконалюють умови для тренування та обслуговування своїх чотирилапих підопічних.
Нещодавно у чернівецькому підрозділі Національної гвардії України з’явилася нова тренувальна смуга перешкод. Її допомогли облаштувати місцеві волонтери та підприємці з IT-компанії Sovd. Окрім того, волонтери облаштували спеціальну кімнату для купання тварин. Це дозволить купати чотирилапих у комфортних умовах за будь-якої погоди.
Детальніше про смугу перешкод і купання чотирилапих нацгвардійців дивіться у сюжеті: