Гвардійські-кінологи з чотирилапими напарниками завітали у гості до школярів - НГУ

За сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та керівництва Управління освіти Деснянського району міста Києва, для школярів столичних шкіл були організовані та проведені показові заняття роботи кінологічної служби однієї з військових частин Національної гвардії України.

 

Під час занять діти мали можливість дізнатись про особливості роботи кінологів та службових собак, а також напрямки, що охоплюють їх чотирилапі підопічні.

 

Інструктори кінологічної служби зі своїми чотирилапими помічниками німецькими вівчарками «Громом» та «Вишнею» продемонстрували учням вміння службових собак виконувати команди загального курсу дресирування, а також вміння з проведення пошуку небезпечних предметів. Діти із захопленням спостерігали за собаками, які вправно виконували команди кінологів.

 

«Мета наших зустрічей з дітьми – це не тільки знайомство з діяльністю Національної гвардії України, головним є показати саме роботу наших військовослужбовців, які щодня ризикуючи своїм життям та здоров’ям виборюють свободу для всієї України. Сьогодні діти мали можливість побачити на власні очі яку важливу роботу виконують наші кінологи вирішуючи питання використання собак у пошуку вибухових речовин та розмінуванні», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.

 

По закінченню виступу вражені та щасливі дітлахи довго не бажали відпускати правоохоронців, фотографувались зі службовими собаками, задавали безліч цікавих питань з приводу служби у Національній гвардії України та висловлювали слова щирої вдячності.

 

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

 

Перейти до вмісту