Службові собаки Нацгвардії готові до будь-яких завдань (ВІДЕО) - НГУ

Кілька днів поспіль у військових частинах Західного ОТО гвардійські кінологи та їх чотирилапі напарники закріплювали навички, які необхідні для щоденного виконання службово-бойових завдань.

Під час навчань розглядалися питання спеціальної підготовки, що стосуються розміщення, догляду та годування службових собак, тактики при виконанні спеціальних завдань, зокрема, служби з охорони громадського порядку та спеціальної підготовки. Велику увагу звернули й на новітні та ефективні методики підготовки службових собак.

“Зараз у нас багато молодих собак, які працюють і вже мають результат, але задля кращих результатів нам потрібно постійно вдосконалюватися. Тому чотирилапі побратими та помічники гвардійців відточували практичну вправність на змодельованій ситуації затримання умовного злочинця, де собаки продемонстрували професіоналізм та добру хватку. Також на цих заняттях ми привчали собак не реагувати на постріли за допомогою петард, як бачимо, більшість собак вже не реагує на постріли тому, що в тій службі в якій вони використовуються в будь-яких обставинах можуть стріляти й собака не повинна реагувати на постріл”, – розповів кінолог Олександр з Івано-Франківська.

У військових частинах наразі є собаки, які вже мають значний досвід служби, а є й такі, які прибули зовсім нещодавно.

«Надважливим для якісного виконання поставлених завдань є постійне відпрацювання в собак навичок загального та спеціального дресирування, – наголошує кінолог Дмитро. – Такі заняття завжди плануємо та проводимо з урахуванням індивідуального рівня підготовки кожного службового собаки. Зараз служать як досвідчені собаки, так і ті, що поповнили наші ряди нещодавно, тому, у них, відповідно, різний рівень підготовки та навченості. Наші кінологи враховують це та визначають пріоритетним індивідуальний підхід у тренуваннях та заняттях. Це, як показує досвід, дає найкращі результати».

Перейти до вмісту