Службові собаки та їх власники тренувались у пошуку загиблих - НГУ

Протягом трьох днів кінологи однієї з військових частин, що на Хмельниччині, спільно з колегами зі Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції та ДСНС проходили навчання з пошуку загиблих. Семінар «Практична підготовка службових собак до пошуку «Вантаж-200» мав на меті, шляхом здобуття практичних навичок, навчити кінологів разом з їх службовими собаками ефективному пошуку загиблих внаслідок воєнних людей.

Під час семінару кінологи разом з викладачами курсу здобували цінні, в багатьох аспектах нові, знання та відпрацьовували навички. Обговорювалися також питання щодо викликів, з якими зустрілася служба військових та правоохоронних структур в зв’язку з війною.

«Такі навчальні зустрічі є дуже важливими для всіх учасників, – розповідає командир кінологічного взводу військової частини головний сержант Дмитро Ковалишин. – Ми мали змогу поділитися та обговорити різні питання, з якими стикаються кінологи у виконанні завдань під час війни. Що особливо цінно, здобули нові для більшості з нас знання й навички у такій важливій зараз діяльності, яку, на жаль, доводиться багатьом виконувати, як пошук загиблих людей. Дякуємо колегам та волонтерам, що поділилися досвідом й знаннями, а ми, завдяки цьому, зможемо ще професійніше виконувати свої службово-бойові завдання».

Перейти до вмісту