Одеські гвардійці пройшли навчання по використанню БпЛА - НГУ

Постійне вдосконалення знань та вмінь – невід’ємна частина служби в лавах Національної гвардії України. Воїни-гвардійці та всі Сили оборони щоденно демонструють всьому світу професійну підготовку українського війська. 

Військовослужбовці екіпажів БпЛА 11 бригади НГУ імені Михайла Грушевського набули та вдосконалили навички керування засобами аеророзвідки в різних умовах. 

«Ми пройшли злагодження та дізнались основні види і характеристики безпілотних літальних апаратів, які знаходяться або ж поступають на озброєння до НГУ. Також було цікавим опановувати дешифрування розвідувальних матеріалів та орієнтування на місцевості без карти. Прогрес постійно йде вгору, тому розвідка тепер не тільки на землі відбувається, а й в повітрі», – зазначає інструктор з бойової підготовки. 

На заняттях гвардійці практично відпрацьовували денні та нічні польоти, корегували дії підрозділу піхоти за допомогою БпЛА, а також вивчали системи скидання вибухових предметів.

Аеророзвідка – це важлива складова ведення війни. Завдяки їй захисники розвідують, передають інформацію, що дає ситуаційну обізнаність, яка дозволяє швидко приймати рішення, нищити ворога та саме головне – рятує життя як військових, так і цивільних.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту