Одеські гвардійці продовжують удосконалювати свої знання та вміння - НГУ

Щодня воїни Національної гвардії спільно зі Збройними силами України та іншими складовими сектору безпеки і оборони, незважаючи на перевагу противника в живій силі й озброєнні, забезпечують надійний захист держави від збройної агресії російської федерації.

Професійність дій, злагоджена робота та ефективний результат залежить від постійного вдосконалення знань та вмінь. З командирами підрозділів 11 бригади НГУ імені Михайла Грушевського впродовж трьох тижнів провели циклічні показові заняття, основною тематикою яких було відпрацювання дій взводу легкої піхоти в наступі на пересіченій місцевості із застосуванням бронетехніки.

«Використовуючи військові системи цілевказання (Military Grid Reference System) та порядок роботи процедури управління військами (Troop Leading Process) за стандартами НАТО, ми відпрацювали такі види маневру в наступі, як обхід, обхват та відхід», – зазначає керівник заняття.

Нацгвардійці розглянули такі питання як: робота командира взводу та командирів відділень, практичне відпрацювання розвідки, приховане пересування по місцевості, вогнева підтримка наступальних груп, знешкодження диверсійно-розвідувальної групи та евакуація поранених з району проведення бойових дій. 

Мета цих занять – надати командирам певні знання, аби використовувати їх так, щоб кожен військовослужбовець підрозділу розумів та усвідомлював свої дії у ситуації будь-якої складності. 

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту