Слов’янські гвардійці-аеророзвідники показали своє тренування (ВІДЕО) - НГУ

Аеророзвідка 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України вдосконалює навички роботи з квадрокоптерами. 

Роль БПЛА на фронті дедалі більше зростає. Це вимагає постійного вдосконалення навичок роботи з різними видами дронів. Ми побували на одному з тренувань підрозділу аеророзвідки 15-го Слов’янського полку. Завдяки використанню сучасних технологій, вони забезпечують більш ефективне розвідування загарбаних ворогом територій. 

«Після ротації, підрозділ аеророзвідки 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України розпочав процес відновлення та підготовки до майбутніх місій. Командування полку робить великий акцент на підвищення кваліфікації особового складу з питань роботи з дронами різних видів», — розповідає один з аеророзвідників на псевдо Грінч.  

Військові отримують спеціальну підготовку щодо управління дронами, збільшення часу автономної роботи дронів у повітрі, а також аналізу та інтерпретації зібраної розвідувальної інформації. 

«Наші сучасні дрони оснащені розумними камерами, супутниковою навігацією та передачею даних у реальному часі, що дозволяє оперативно отримувати відомості про ворожі позиції та дії. Завдяки збільшеній маневровості та високій швидкості, БПЛА здатні швидко проникати на ворожу територію, збирати інформацію та передавати її нам»,продовжує Грінч. 

За допомогою дронів можна отримувати детальні зображення ворожих об’єктів, проводити візуальний моніторинг обстановки, виявляти рух ворожих військ та зброї. Це дозволяє більш ефективно використовувати ресурси наших підрозділів, зокрема артилерії, якісно планувати їхню діяльність, збирати інформацію з безпечної відстані. Саме тому зусилля підрозділу аеророзвідки спрямовані на досягнення більшої точності, швидкості та ефективності розвідувальних операцій.  

Військовослужбовці 15-го Слов’янського полку Національної гвардії є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах, відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель з 2014 року і по сьогодні. 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту