Нацгвардійці розповіли та показали, як проходять тренування міських боїв (ВІДЕО) - НГУ

Міський бій – один із найскладніших видів бою. У його умовах основне навантаження несуть штурмові групи. Артилерія, танки й авіація виконують роль вогневої підтримки. Причому танки в міських умовах дуже уразливі, застосування артилерії з великих відстаней загрожує ударом по своїх, а авіація найчастіше безсила – коли бої йдуть всередині приміщень.

Бій у місті значно відрізняється від бою в польових умовах. Під час його проведення зазвичай огляд та обстріл дуже обмежені, маневрувати значно складніше. Бійцям доводиться вибивати ворога не просто із будівель, а, власне, з поверхів, кімнат, підвалів та горищ, тому в міських боях вони стикаються із цілою низкою труднощів та несподіванок.

«На перше місце в навчанні тактики ближнього бою нині відводиться влучна стрільба. Враховується все – концентрація, дихання, положення тіла. Другий напрямок тренувань – розуміння того, як треба поводитись у міській забудові, – розповідає нацгвардієць на псевдо Удав. – Найголовніше – це кути й поле огляду. З тактичної точки зору будь-яка будівля складається з багатьох кутів. Успішні дії вимагають максимального використання укриття, Займати укриття й оцінювати поле огляду навчають на індивідуальному рівні».

Потужну мотивацію, бійці підкріплюють постійними тренуваннями. Прокачують свої навички, щоб ще ефективніше знищувати ворога.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту